İbrahim Tatlıses’in 1 milyon dolarlık yeni evi!

İbrahim Tatlıses’in 1 milyon dolarlık yeni evi!

İbrahim Tatlıses 12 yıllık sevgilisi Ayşegül Yıldız ile geçen hafta sürpriz bir şekilde evlenmişti.Star TV’deki ‘Duymayan Kalmasın’ yeni evlilerin Büyükçekmece’de oturacağı saray yavrusunu andıran 4 katlı villayı ilk kez görüntüledi.

İmparator, Cavit Çağlar’a kiracı oluyor!

Eşiyle Boğaz’da villa bakan İbrahim Tatlıses, Fulya’ya dümen kırdı. Cavit Çağlar’ın Selenium Twins’te bulunan dairesini tutan Tatlıses, 13 bin 750 lira kira ödeyecek. Yüksek güvenlikli rezidansta Rahmi Koç ve Tansu Çiller’in de dairesi var
Geçen ayın sonunda tedavi gördüğü hastanede Ayşegül Yıldız’la nikah masasına oturan İbrahim Tatlıses, boğaz gören rezidansta oturacak! 

Arnavutköy-Bebek hattında villa bakan Tatlıses; eşi Ayşegül Yıldız’ın rezidans hizmetlerinden yararlanmak istemesi, boğaz görmesi ve ‘güvenlik’ açısından, Fulya’da bulunan Seleni-
um Twins’te karar kıldı.

 

Yakın dostu işadamı Cavit Çağlar’a ait olan 4 oda 1 salondan oluşan 330 m2’lik daireyi tutan ünlü türkücünü 7500 dolar (13 bin 750) kira ödeyeceği öğrenildi.

 

Tatlıses-Yıldız çiftinin, yaşayacağı rezidansta Şansal Büyüka, Mesut Yılmaz, Rahmi Koç, Tansu Çiller, Mehmet Kutman, Şenez Erzik, Cemil Kazancı ve Şenol Güneş gibi ünlü isimlerin de daireleri bulunuyor.

 

İbrahim Tatlıses’in 1 milyon dolara yeni aldığı göl manzaralı muhteşem villada sauna, Türk hamamı, yüzme havuzu ve asansör var.

 

3 Mart’ta uğradığı silahlı saldırı sonucu sol tarafı felç olan İbrahim Tatlıses, Almanya’dan getirteceği özel aletler ile villanın giriş katını küçük bir fizik tedavi merkezine dönüştürecek.

 

İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız önümüzdeki günlerde Amerika’ya balayına gidecek. Türkiye’ye döndükten sonra villaya taşınacaklar.

Milliyet

www.emlakyorumu.com

3407 Toplam Görüntüleme 4 Bugünkü Görüntüleme

Benzer Konular

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

Geri İzleme

  1. İbrahim Tatlıses, Erbil’de 1500 kişilik Tatlıses Kebap ve 3 düğün salonu açacak! | İzmir Emlak Haberleri - 09 Ekim 2012

    […] İbrahim Tatlıses’in 1 milyon dolarlık yeni evi! […]

  2. İbrahim Tatlıses, Erbil’de 1500 kişilik Tatlıses Kebap ve 3 düğün salonu açacak! | Emlak Expres - 10 Ekim 2012

    […] İbrahim Tatlıses’in 1 milyon dolarlık yeni evi! […]

Bir Yorum Yazın